Loading the content... Loading depends on your connection speed!

Kontakt: info@moderneoznamenia.eu
Nákupný košík - 0.00

No products in the cart.

Podmienky objednania svadobných oznámení

Grafické spracovanie sv. oznámení na základe prijatej objednávky sa zasiela do 2 pracovných dní na odsúhlasenie a až po odsúhlasení mailom zahajujeme výrobu oznámení. Venujte prosím pozornosť kontrole návrhu, v prípadě reklamácie musí se musí byť hotový výrobok totožný, ako odsúhlasený návrh.
Cena svadobného oznámenia je základnou cenou za kus, stejně ako cena za ďalšie tlačoviny. Cena je konečná, nepočítame ziadne iné zvýšenie za prípravu grafiky alebo výroby. Celková cena je teda naozaj len počet kusov za uvedenú cenu a jednorazová platba za poštovné.

Minimálny počet svadobných oznámení je ni je obmedzený, poštovné je stále v tej istej výši. V prípadě dotlače oznámení je nutné rátať znovu s poštovným.

Text na svadobné oznámenia je možné zmeniť podľa osobnej predstavy zákazníka, text však musí byť dlhý približne ako na vzore. Je možné tlačiť i v cudzom jazyku. Cena se tým nemení.

“Farba textu” oznámenia sa môže meniť podľa požiadaviek zákazníka v rozsahu odtieňov všetkých tiskových farieb.

Termín spracovania a odoslania objednávky je najneskôr 7 dní od odsúhlasenia. Bežne oznámenie hneď po odsúhlasení korektúry tlačíme a po prijatí platby odovzdávame balík společnosti PPL / DHL. Tá ho doručuje druhý pracovný deň.

Balné a poštovné je 5,50€. Žiadne dialšie priplatky Vás nečakajú.

Objednávka musí byť vypísaná s rozlíšením veľkých a malých písmen.

Reklamačný poriadok

Naša firma sa snaží vyrábať produkty v najvyššej možnej kvalite a kontrola prebieha v niekoľkých stupňoch. Ak by však na našich výrobkoch vznikla vada, prosím postupujte podľa reklamačného poriadku:

V prípade výskytu akéhokoľvek poškodenia alebo vady na tovare sa ihneď skontaktujte mailom na info@moderneoznamenia.sk s našimi pracovníkmi. Navrhneme Vám najrýchlejšie možné riešenie. Reklamácia musí byť vybavená najneskôr do 30-tich kalendárnych dní.

Predmet reklamácie:
Zákazníkovi sa uzná reklamácia v prípade, ak došlo k zlému vyhotoveniu objednávky zo strany predávajúceho a to tým, že nedodržal zadanie z objednávky ( napr. nesprávna farba textu, nesprávne, resp. odlišne napísaný text od objednávky ). Predmetom reklamácie nemôže byť nesplnenie požiadaviek, ktoré odporujú obchodným podmienkam, uvedeným pri vypisovaní objednávacieho formulára. Rovnako predmetom reklamácie nemôžu byť chyby, ktoré zákazník odsúhlasil v korektúrnom návrhu.

Balíky na dobierku nie sme schopní posielať. Je o toho z dôvodu, že sa nám niekoľkokrát stalo, že si zákazník objednaný tovar nevyzvednul nám tak vznikla škoda. Tú sme mohli riešiť rozpočítáním vzniknutých škôd do cien oznámení. Ale to pre nás nebola prijateľná cesta, preto sme zvolili platbu vopred, kedy môžeme zachovať pre poctivé zákazníky zaujímavú cenu a zároveň neriskovať zbytočné škody. Vašich prav sa to nijako nedotýka, v pripade nespokojnosti s hotovými oznameniami vam obratom vrátime platbu na váš bankový účet. Veríme, že naše dloholeté skúsenosti a referencie od stoviek zákazníkov sú dostatočným dôkazom, že sa snažíme vyjsť zákazníkom v ústrety vždy na 100%.

V prípade uznanej reklamácie má zákazník právo na bezplatnú výrobu novej objednávky, prípadne pôvodnú objednávku stornovať a budú mu vrátené finančné prostriedky v plnej výške. Reklamacie je možné riešiť emailom, nie je nutné posílanie žiadných dopisou alebo osobné riešenie.

Zmluva sa riadi ustanoveniami Obchodného zákonníka a ostatnými zákonmi Slovenskej republiky.

Mobile version: Enabled