Loading the content... Loading depends on your connection speed!

Kontakt: info@moderneoznamenia.eu
Nákupný košík - 0.00

No products in the cart.

Svadobné oznámenie S53

Svadobné oznámenie S53

0.70

Kartičkové svadobné oznámenia a potlačou v odtieňoch podľa Vášho želania. Je možné obrázok ľubovoľne doplniť alebo upraviť.Katalógové číslo: S53. Kategórie: . Značiek: , , , , .
Popis

Popis produktu

Formát 10 x 6 cm, obojstranná potlač

Svadobné oznámenia tlačíme na profesionálnych kopírovacích strojoch značky Minolta. Následný orez a finálne spracovanie prebieha ručne v našej malej, rodinnej firme. Technológia tlače je flat, čo znamená, že môžeme ľubovoľne meniť odtiene textu aj samotného oznámenia presne podľa vašich predstáv

Svadobné oznámenia sú podľa typu tlačené na papieri im určenom pre dosiahnutie najvyšších kvalít. Na prianie zákazníka je možné papier zmeniť. Zmenu papiera odporúčame, pre dosiahnutie najlepšieho výsledku konzultovať vopred. Všetky materiály sú vo vysokých gramážach a sú volené s ohľadom na to, aby sa pri vložení oznámenia a pozvánky k stolu do obálky vošla celková hmotnosť do ceny klasickej poštovej zásielky a nemuseli ste platiť vyššie poštovné.

K oznámeniu je možné si doobjednať pozvanie k svadobnému stolu, na raut alebo pohostenie, ďalej ponúkame možnosť výroby menoviek, MENU kariet, poďakovanie rodičom, kartičiek k darom a ďalšie tlačoviny. Najbežnejšou z nich si môžete vybrať priamo na tejto stránke dole v odporúčanom tovaru, ostatné špecifikujte pri objednaní.

 

Ďalšie informácie

Additional Information

Rozmery 14 x 10 cm
Recenzie (0)

Reviews

There are no reviews yet, would you like to submit yours?

Be the first to review “Svadobné oznámenie S53”

*

Mohlo by sa Vám tiež llíbit…

Mobile version: Enabled